شرایط و قوانین استفاده از سی


توافقنامه سایت سِی

کاربر گرامی توافق نامه‌ای که پیش روی شماست، بین سایت سِی متعلق به شرکت تحلیلگران آریانا و كاربران گرامی منعقد می گردد كه هدف از آن ایجاد محیطی امن است تا كاربران اعم از مدیران و کارکنان بتوانند با استفاده از امكانات این سایت اقدام به تبادل اطلاعات شغلی نمایند. این توافق نامه پس از زمان ثبت‌نام کاربر در سایت، در هر زمانی که از امکانات سایت استفاده می نماید، معتبر خواهد بود. و در صورت عدم توافق با این شرایط کاربر قادر به استفاده از خدمات سایت نخواهد بود.

ماده 1 - پذیرش شرایط سِی

1-1- کاربران با ثبت‌نام در سِی و همچنین با هر بار استفاده از خدمات سِی قوانین و مقررات جاری سِی را به صورت کامل مطالعه کرده و با اطلاع کامل از شرایط کاربری آنها را می‌پذیرند . این قوانین و مقررات ممکن است در طول زمان تغییرکند و بنابراین استفادۀ مستمر کاربران از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر در قوانین و مقررات یا شرایط و ضوابط آن است.

1-2- برای استفاده از خدمات سِی لازم است که هر کاربر اعم از شخص حقیقی و یا حقوقی یک حساب کاربری در سایت بسازد. و تنها اشخاصی که بیش از ۱۸ سال سن و واجد اهلیت قانونی باشند می‌توانند اقدام به ساختن حساب کاربری در سایت نمایند. برای استفاده از خدمات سِی کاربر مذکور باید نام، نام خانوادگی، آدرس پست الکترونیکی و شماره همراه خود را در سایت ثبت کند.

1-3- کاربران می‌پذیرند اطلاعات خواسته شده را به صورت صحیح و به‌ روز در سایت وارد کنند و مسئول عدم صحت اطلاعات اعلام شده شخص کاربران می‌باشند. در صورت اثبات خلاف این موضوع، شرکت مجاز به پیگیری قضایی و قانونی نزد مراجع ذیصلاح می‌باشد.

1-4- کاربران متعهد می‌گردند که صرفا باتلفن یا ایمیل متعلق به خود نسبت به ثبت‌نام در سایت سِی اقدام نمایند. در غیر این صورت در برابر شخص ذینفع صاحب تلفن یا ایمیل مسئول بوده و شرکت به محض آگاهی از این موضوع نسبت به لغو عضویت کاربر مذکور اقدام خواهد نمود.

1-5- هر شخص با توجه به تلفن تنها می‌تواند یک حساب کاربری در سایت داشته باشد. در صورتی که شرکت اطلاع یابد که به نام یک شخص اعم از حقیقی و یا حقوقی حساب‌های کاربری متعدد وجود دارد، شرکت مجاز خواهد بود نسبت به قطع خدمات و غیرفعال نمودن حساب‌های کاربری مذکور اقدام نماید.

1-6- مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری اشخاص حقیقی و یا حقوقی در سایت یا سایر خدمات مربوط به سِی انجام می‌شود به عهدۀ کاربر ثبت‌نام کننده است. بنابراین مسئولیت اشخاص غیر از کاربر نیز، که با استفاده از حساب کاربری کاربر از خدمات سِی استفاده می‌نمایند، کاملا متوجه خود کاربر می‌باشد. بنابراین حق استفاده از سرویس و کلیه مسئولیت ها و حقوق مرتبط با آن، بر عهده کاربر و یا نماینده کاربر هریک به تنهائی می باشد.

1-7- مسئولیت حفظ امنیت اطلاعات حساب کاربری از جمله نام کاربری و رمز عبور به عهدۀ کاربران است. در صورت مفقود شدن یا سرقت اطلاعات حساب کاربری، کاربر مذکور موظف است در اسرع وقت موضوع را به اطلاع شرکت برساند. بدیهی است تا زمانی که اطلاع‌رسانی به شرکت انجام نشده است، مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری مذکور انجام شده و می‌شود به عهدۀ وی خواهد بود.

1-8- کاربران حق ندارند به اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر اجازه استفاده از حساب کاربری خود را بدهند یا حساب خود را به شخص حقیقی یا حقوقی دیگری منتقل کنند. در مورد کاربر شخص حقوقی نیز، مسئولیت‌های قانونی بهره برداری از خدمات سِی متوجه مدیران مجموعه‌های مذکور خواهد بود.

1-9- در شرایط خاصی ممکن است از کاربر برای استفاده از خدمات، درخواست احراز هویت شود، در چنین شرایطی اگر کاربر اطلاعات کافی در اختیار شرکت قرار ندهد، شرکت می‌تواند حساب کاربری وی را مسدود کرده و از ارائۀ خدمات به کاربر خودداری کند.

1-10- ممکن است بنا به مورد و حسب صلاحدید و تشخیص سِی، از کاربران درخواست اطلاعات تکمیلی، ارائه مدارک و یا اصلاح اطلاعات موجود گردد. در این صورت کاربر مورد درخواست، متعهد به ارائه اطلاعات و یا اصلاح اطلاعات درخواستی در مدت اعلام و درخواست شده از سوی شرکت خواهد بود. در غیر این صورت شرکت می‌تواند حساب کاربری وی را مسدود کرده و از ارائۀ خدمات به کاربر مذکور خودداری کند.

1-11- سِی ممکن است در شرایطی به کاربران اجازه دهد که در وب سایت، نرم‌افزار موبایل و یا سایر بخش‌های این سامانه، عکس، متن، فایل صوتی، فایل تصویری یا فایل‌های مشابه منتشر کنند. مالکیت هر مطلب (شامل متن، عکس، فایل صوتی، فایل تصویری و...) که به این شکل در خدمات ثبت شود همچنان متعلق به کاربران خواهد بود. اما با ثبت آنها در خدمات‌ مرتبط به سِی کاربران این حق را به سِی می‌دهند که آنها را در هر مکان و هر زمانی به صورت دیجیتال یا چاپی برای هر نوع کاربردی منتشر کند. همچنین سِی مجاز است حق انتشار این مطالب را به اشخاصحقیقی یا حقوقی دیگر منتقل کند.

1-12- در صورتیکه به درخواست کاربر و در راستای کاهش هزینه ویا بهبود کیفی خدمات نگهداری و تمدید، به جای مشخصات کاربر مشخصات شرکت ارائه کننده خدمات، ثبت شده باشد همچنان مالکیت و کلیه حقوق و مسئولیت ها بر عهده کاربر خواهد بود.

1-13- کاربران گرامی با استفاده از سِی شرایط و موارد این موافقت نامه/ قرارداد را پذیرفته و به آن عمل خواهند نمود و در مجموع، به کلیه ی شرایط و ضوابط و «خط‌مشی رازداری یا عدم افشاء اطلاعات» سی، «قرارداد» اطلاق می‌شود. این «قرارداد» یک توافقنامه الزام آور میان کاربر و سِی در خصوص استفاده کاربر از سرویس های سِی می باشد.

1-14- 1-14- محتوای شخص ثالث در سِی عبارت است از، محتوای سایر کاربران، تبلیغ‌کنندگان و اشخاص ثالث که در سایت سِی در دسترس کاربران قرار می‌گیرد. "محتوا" به معنای هرگونه اثر متنی، صوتی، تصویری و یا ویدئویی، راجع به وضعیت شغلی و کاری کاربران از قبیل حقوق، بررسی وضعیت شرکت محل کار، بررسی مصاحبه، عکس شرکت، آرم، پاسخ کارفرما، تبلیغات شغلی، اطلاعات پروفایل کارفرما، تبلیغات، نظرات، ارسال‌ها، رزومه‌ها، پیام‌ها، پرونده‌ها، آثار تألیف، پست الکترونیکی، داده‌ها یا سایر مطالبی که در سِی پیدا می‌کنید.

1-15- از آنجایی که سِی محتواهای کاربران در سایت را بررسی میکند، کاربر می پذیرد که :

(1) سایت مسئولیتی در قبال محتواها از جمله تبلیغات و اطلاعات مربوط به محصولات و خدمات شخص ثالث، تبلیغات شغلی یا کارفرما، مصاحبه و اطلاعات مربوط به حقوق و دستمزد تهیه شده توسط سایر کاربران ندارد.

(2) هیچ گونه تضمینی در مورد صحت، درستی، تناسب، قابلیت اطمینان یا کیفیت اطلاعات در محتواهای کاربران از طرف سایت وجود ندارد.

(3) سِی هیچ مسئولیتی راجع به محتویات ناخواسته، غیر قابل اعتراض، نادرست، گمراه کننده یا غیرقانونی که توسط کاربران، تبلیغ کنندگان و اشخاص ثالث در دسترس قرار داده اند، بر عهده نمی گیرد.

1-16- سِی به کاربران این امکان را می دهد تا وقتی پرسنل به عنوان یک کارمند تمام وقت، پاره وقت، پیمانکار، فریلنسر، کارمند مستقل با کارفرما کار می کنند، مطالبی را در مورد کارفرمایان ارسال کنند یا کارهایی را انجام دهند که بخشی از زنجیره ارزش کارفرما باشد.

1-17 سِی به کاربران این امکان را می‌دهد که شرکت‌های کارمندی را که در این نقش‌ها قرار داده‌اند، مرور کنند. سِی کلیه پرسنل را با توجه به محتوا، "کارمند" می‌داند

ماده 2 - تعاریف و اصطلاحات

2-1- هویت سِی:
سِی برند تجاری متعلق به شرکت تحلیلگران آریانا می باشد.

2-2- هویت کاربر شخص حقیقی:
کاربری است که مشخصات وی در ناحیه کاربری وجود دارد و سرویس های ارایه شده تحت حساب وی مدیریت می شود.

2-3- هویت کاربر شخص حقوقی:
در مورد کاربران با هویت شخص حقوقی، یک نفر نماینده تام الاختیار در ناحیه کاربری معرفی می‌گردد. این نماینده نسبت به سرویس تهیه شده همانند خود شخص حقوقی اختیار تام دارد. وظیفه اعلام کتبی نماینده جدید در آینده بر عهده کاربر بوده و سِی در صورت عدم دریافت اعلام کتبی مسئولیتی نسبت به حقوق وعملکرد مالکیتی ومسئولیتی کاربر نخواهد داشت.

2-4- سایت:
نرم افزار متعلق به شرکت که به منظور استفاده از خدمات سی، حق استفادۀ موقت از آن برابر شرایط قراردادی و سند حاضر به کاربران اعطا می‌گردد.

2-5- حساب کاربری:
حسابی است که اشخاص برای استفاده از خدمات سِی در سایت سِی ایجاد کرده‌اند.

ماده 3 - پشتیبانی، نگهداری، در دسترس بودن

3-1- سِی تعهدی برای ارائه پشتیبانی یا تعمیر و نگهداری به کاربران را ندارد. سِی ممکن است تغییر، بهبود و اصلاحاتی را به طور مستمر در سایت خود انجام دهد. همچنین ممکن است به روز رسانی ها، ارتقاء یا اصلاحات در خدمات سِی ارائه دهد. اگر توسط سِی آموزش داده شود که از نسخه قبلی استفاده نکنید، سِی هیچ تعهدی برای ارائه خدمات تعمیر و نگهداری، رفع اشکال، اصلاح، به روز رسانی و یا ارتقاء خدمات سِی ندارد.

3-2- میزان مسئولیت سِی در مقابل حوادث ناخواسته و خسارات غیر مستقیم وارد بر کاربر در استفاده از سرویس و یا اطلاعات کاربر محدود به خسارات قانونی خواهد بود.

ماده 4 - تعهدات کاربر

4-1- کاربر موظف است که کلیه قوانین سِی و جمهوری اسلامی ایران را رعایت نماید. درصورت عدم رعایت، سِی حق قطع سرویس به صورت موقت یا دائم و پیگرد قانونی و دریافت خسارت از کاربر را دارد و کاربر موظف به جبران کلیه خسارات و هزینه وارده بر سِی می باشد.

4-2- کاربران مسئول عملکرد خود بوده و می بایست به حقوق سایر کاربران سِی احترام بگذارند. سِی حق تعلیق یا قطع دائم سرویس کاربران که به صورت خواسته یا ناخواسته موجب اختلال در سرویس سایر کاربران می گردد را برای خود محفوظ می دارد. و کاربر حق هیچ گونه اعتراضی را نخواهد داشت.

4-3- کاربر موافقت می نماید که هیچگونه استفاده خلاف قوانین و مقررات جاری جمهوری اسلامی ایران و همچنین قوانین جاری بین الملل انجام ندهد.

4-4- چنانچه سِی به علت استفاده غیرقانونی کاربر از خدمات و محصولات و یا به دلیل ارسال هرزنامه (spam) و یا موارد غیر اخلاقی؛ اطلاعات کاربر را حذف و یا اقدام اصلاحی انجام دهد، هیچگونه حق اعتراضی کاربر نخواهد داشت.

4-5- مسئولیت محتوای درج شده در سرویس تامین شدۀ کاربر و یا متصل به دامنه کاربری شده از سِی تماما بر عهده کاربر است. این مسئولیت شامل موارد تخلف عمد و سهو ویا مواردی که توسط اشخاص ثالث نیز انجام می پذیرد خواهد بود.

4-6- در صورت عدم رعایت قانون جرائم رایانه ای جبران کلیه خسارات وهزینه های مادی ومعنوی کلی وجزئی وارد بر سِی در پاسخگوئی به مراجع ذیصلاح بر عهده کاربر خواهد بود.

ماده 5 - تعهدات و اختیارات سِی

5-1- سِی با استفاده از نظارت‌های خود تلاش می‌کند خدمات با کیفیت مطلوب به کاربران ارائه دهد.

5-2- سِی تلاش خود را جهت فراهم نمودن امکان استفاده از خدمات نرم‌افزاری خود توسط دستگاه‌های کاربران محترم می نماید اما تضمینی نسبت به اجرا شدن آن روی همۀ دستگاه‌ها یا همۀ شبکه‌های ارتباطی (اینترنت، شبکۀ تلفن ‌همراه و غیره ) نخواهد داد.

5-3- سِی این حق را برای خود محفوظ می دارد که استفاده از خدمات را بررسی نموده و به اختیار خود آنرا لغو نماید. به عبارت دیگر سِی مجاز است دسترسی کاربر به خدمات را در هر زمان و به هر دلیل بدون اطلاع قبلی قطع و یا مسدود نماید.

5-4- چنانچه استفاده کاربر از خدمات منجر به اقدام و یا تهدید قانونی علیه سی، مدیر و یا یکی از مدیران شود، سِی مجاز خواهد بود بدون در نظر گرفتن نتیجه این اقدامات، به ادامه سرویس دهی به کاربر خود خاتمه دهد.

5-5- سِی برطبق قانون موظف است در صورت برخورد با موارد مجرمانه نسبت به انسداد سرویس‌ها و اقامه دعوا و ارائه اطلاعات کاربر که محتوای مجرمانه در سرویس خود و یا در سرویس متصل به دامنه خود را دارد به مراجع قضائی اقدام نماید

5-6- تمامی اطلاعاتی که کاربران مطابق با دستورالعمل حریم خصوصی اجازه ذخیره آنها را داده اند. بعنوان اطلاعات محرمانه نزد سِی محافظت شده و دسترسی به آن توسط اشخاص ثالث ممنوع بوده مگر برابر تصمیم مقام قضایی ذیصلاح. بنابراین در صورت درخواست و صدور دستور مقتضی از سوی مراجع قضایی، سِی مکلف به ارائه اطلاعات کاربران به مراجع مذکور می‌باشد.

5-7- چنانچه هر یک از کاربران سِی در زمان استفاده از خدمات آن با مشکلی مواجه شوند می‌توانند شکایت خود را از طریق مرکز تماس ۲۴ ساعته و واحد رسیدگی به شکایات سِی مطرح و پیگیری لازم و تلاش خود را جهت حل و فصل اختلافات بعمل خواهد آورد.

ماده 6 - حقوق مالکیت معنوی

استفاده از سرویس‌های سِی سبب نمی‌شود که مالکیت هرکدام از دارایی ها و حقوق معنوی موجود در سرویس‌های سِی یا محتواهایی که به آنها دسترسی دارید به کاربر تعلق بگیرد. کاربر امکان استفاده از محتوای سرویس‌های سِی را ندارد، مگر اینکه دارنده آن سرویس‌ها به کاربر اجازه دهد یا بگونه‌ای دیگر بواسطه قانون مجاز به انجام این کار باشد. این شرایط به کاربر این حق را نمی‌دهند از نام یا علایم تجاری استفاده شده در این سرویس‌ها استفاده کند. اعلامیه‌های حقوقی سییش داده شده در سرویس‌های سِی را حذف یا نامفهوم کرده یا آنها را تغییر دهد.

ماده 7 - جبران خسارت

7-1- خدمات سِی با توجه به مشخصات مندرج در صفحه هر سرویس ارائه می گردد و هیچگونه ضمانتی در زمینه با رفع کامل نیاز کاربران وجود نخواهد داشت.

7-2- سِی هیچگونه خسارتی تحت هیچ شرایطی بابت بروز مشکلات احتمالی از جمله مشکلات سخت افزاری، نرم افزاری و … را پرداخت نخواهد کرد.

7-3- تخطی از هر یک از شرایط درج شده در این بخش موجب تعلیق سرویس و مطالبه خسارت می‌شود. سِی تنها تشخیص دهنده تخطی از شرایط مندرج می باشد. سِی حق قطع سرویس بدون هیچ اخطار قبلی و یا اجتناب از سرویس دهی را برای خود محفوظ می دارد. زمانی که سِی از تخطی یک کاربر از شرایط مندرج اطلاع پیدا می کند نسبت به بررسی فنی و یا حقوقی موضوع اقدام خواهد کرد در این زمان ممکن است برای جلوگیری از ادامه تخلف سرویس کاربر به صورت موقت قطع گردد. پس از تکمیل بررسی ها سِی بسته به نوع تخلف مجاز به محدودسازی، تعلیق یا قطع سرویس خاطی خواهد بود همچنین سِی در صورت لزوم حق پیگرد قانونی متخلف را نیز برای خود محفوظ می دارد.

7-4- هر گونه عملی که در اینجا به آن اشاره نشده باشد ولی از نظر قوانین جاری کشور ایران یا کشور محل قرارگیری سرورها خلاف باشد نیز تخلف از شرایط خدمات محسوب می گردد.

7-5- سِی هیچگونه وجهی به کاربر متخلف از شرایط خدمات تحت هر عنوان مانند ادعای خسارت پرداخت نخواهد نمود.

7-6- کاربر متخلف در موارد زیر مسئول جبران خسارت وارده به سِی خواهد بود:

7-6-1- استفاده از نرم افزارهای بدون رعایت حق کپی رایت ایران و بین المللی.

7-6-2- استفاده از ربات تلگرم غیر مجاز بوده و در صورتی که به هر شکل از ربات تلگرام استفاده سییید سرویس بدون اطلاع معلق خواهد شد.

7-6-3- کاربر مجاز به استفاده از کدهای مخرب سینند انواع ویروس‌ها و یا سورس‌هایی که موجب آلودگی یا پایین آمدن امنیت سرور گردد نمی باشد.

7-6-4- استفاده از برنامه های ضعیف نگارشی که موجب نفوذ به سرویس وسایر سرویسهای دیگرسی وسایر کاربران گردد.

7-6-5- گزارش فنی سِی و یا IDC که سرور میزبانی در آن می باشد نسبت به انجام اعمال مغایر قانون سِی.

7-6-6- عدم رعایت قانون جرائم رایانه‌ای جمهوری اسلامی ایران (کاربر موظف به کسب اطلاع کامل در مورد این قانون می‌باشد)

7-6-7- انجام فعالیت‌هایی که به هر شکل موجب اختلال در ارائه خدمات سِی به کاربر و یا سایر کاربران گردد.

7-6-8- استفاده از سرویس جهت ایجاد اختلال و یا نفوذ در سیستمهای اشخاص ثالث.

7-6-9- عدم رعایت محدوده استفاده از منابع تخصیص یافته در هر سرویس.

7-6-10- مختل كردن امنیت سیستم یا شبكه.

در صورت بروز چنین مسائلی سِی حق پیگرد قانونی و شکایت از متخلف به مراجع قانونی را محفوظ می دارد. نمونه هایی از اختلال در امنیت سیستم یا شبكه شامل موارد ذیل می شود: دسترسی یا استفاده غیر مجاز از داده ها، سیستم یا شبكه، از جمله هر گونه تلاش برای جستجو، اسكن یا آزمایش آسیب پذیری یك سیستم یا شبكه، مداخله در خدمات ارائه شده به هر كاربر، میزبان یا شبكه، شامل: تلاش برای دسترسی به اطلاعات نامه های الكترونیكی، تلاش عامدانه برای پركردن فضای یك سیستم، تلاش برای تغییر و یا حذف اطلاعات وب سایتها بدون مجوز از مالکان آنها و ...

ماده 8 - امنیت و محرمانگی

8-1- به طور کلی محیط اینترنت به همان میزان سایر محیط های ارتباطی مانند پست، دورنگار و تلفن برای انتقال اطلاعات محرمانه امنیت دارد. در کلیه این محیط ها ممکن است اطلاعات استراق سمع شوند. به همین دلیل ضمن آنکه سِی تمام تلاش خود را برای ایجاد محیطی امن برای نگهداری و تبادل اطلاعات به صورت محرمانه می نماید، با این حال از جانب احتیاط از کاربران می خواهد که همیشه ارتباطات آنلاین اینترنتی خود را ناامن فرض سییند. سِی هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با امنیت تبادل اطلاعات از شبکه و سرورهای خود نمی پذیرد.

8-2- سِی با تدابیر امنیتی خود مسئول حفظ امنیت پایه سرویس های خود می باشد.

8-3- سِی مسئولیتی نسبت به ضعف ایمنی ناشی ازنرم افزارها، سایت‌ها و یا برنامه‌های مورد استفاده کاربر ندارد.

8-4- علی رغم اینکه سِی کلیه مراودات خود و کاربر را رمزنگاری نموده است، مسئولیتی نسبت به امنیت تبادل داده سِی بین کاربر وسرورهای خود ندارد.

8-5- سِی مسئولیتی نسبت به در اختیار گرفتن کلمه عبور سرویس‌های کاربر، توسط اشخاص ثالث ندارد.

8-6- سِی موظف به رعایت محرمانگی کلیه داده ها و نرم افزارهای موجود در سرویس می باشد و همچنین آنرا در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد داد.

8-7- سِی تلاش خود را برای حصول بالاترین سطح امنیت ممکن برای حساب آنلاین کاربران انجام می دهد از این‌رو سِی نسبت به اموری که در حیطه مسئولیت کاربر از لحاظ نگهداری امنیت حساب خود می باشد مسوولیتی ندارد.

8-8- سِی حق آشکار ساختن هرگونه اطلاعات را برای اجرای قوانین، مقررات و بطور کلی روال قانونی و درخواست دستگاه های قضایی و دولتی، ضروری می داند و همچنین حق ویرایش، رد، ارسال یا حذف هرگونه موارد یا اطلاعات را به صورت کلی یا جزئی به صلاحدید سِی در هر زسین برای خود محفوظ می دارد.

8-9- سِی در قبال حفاظت کامل از اطلاعات شخصی کاربر مسئول بوده و حق استفاده و ارائه به اشخاص ثالث را ندارد و تنها در صورت دریافت حکم قضائی اطلاعات شخصی کاربر متخطی بنا به ضرورت قانونی در اختیار مقام قضائی قرار داده خواهد شد.

ماده 9 - قانون حاکم و حل اختلاف

9-1- توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های سِی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های سِی تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

9-2- متقاضي همچنين متعهد مي گردد كه كليه قوانين حقوق تاليف بين المللي و داخلي را در سايت خود رعايت نموده و از ايجاد مزاحمت براي ساير كاربران اينترنت، اقدام به دستكاري و نفوذ به سايتهاي ديگران، هرگونه استفاده غير قانوني از ايميل خود و ساير موارد مشابه پرهيز سیيد, هرگونه تخلف از نوع استفاده از سرویس مشمول قانون تجارت الکترونیکی خواهد بود

9-3- توافقات خاص تنها به صورت کتبی و با مهر و امضا مجاز سِی معتبر خواهد بود و توافقات با پرسنل به صورت کتبی یا شفاهی و یا به هر شکل دیگر از درجه اعتبار ساقط است.

9-4- در صورت بروز اختلاف، جهت رفع اختلاف، کاربر موظف است بدوا نسبت به اعلام موضوع به واحد روابط عمومی ویا دفتر مدیریت سِی اقدام نموده و رسید کتبی دریافت نماید. تا موضوع مورد رسیدگی واقع گردد در صورت عدم حصول نتیجه پس از 15روزکاری، کاربر می تواند به کمیسیون رسیدگی به شکایات اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی مراجعه نموده تا موضوع را مورد بررسی و رسیدگی قرار دهد. ضمنا کاربر نظر این شورا را به عنوان حکم مرضی الطرفین پذیرفته وحق شکایت ویا درخواست حکم به سایر مراجع را نخواهد داشت.

ماده 10 - خاتمه

10-1- سِی مي تواند در هر زمان بدون اطلاع قبلي در متن اين قرار داد تغيير ايجاد کند و تمامی کاربران سِی با عضویت در سایت سِی، قوانین سِی را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از کاربر نخواهد بود و تمامی خسارات وارد شده به سِی از سمت کاربر به هر طریق از جمله عدم رعایت قوانین کشوری، درج مطالب غیر اخلاقی، فیلترینگ، حملات سایبری، هک و … به عهده کاربر خواهد بود و سِی می تواند بدون هیچگونه اخطار قبلی نسبت به قطع دسترسی و یا عدم ارائه خدمات با اختیار خود و یا به دستور کتبی و یا شفاهی مراجع قضائی اقدام نماید.

10-2- در صورتی که شما با تغییر در شرایط و یا خدمات سِی موافق نباشید دسترسی شما به خدمات سِی متوقف خواهد شد.